UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Green Valley – Chotýšany okr. BenešovOáza klidu v lůně přírody

Více ze služeb Hotely pro firemní akce
  • 1
  • 4a
  • 7
  • 2
  • 4
  • 5
Další fotky z Green Valley – Chotýšany okr. Benešov

Víceúčelový areál nacházející se uprostřed nádherného údolí, vznikl na pozemku starobylého mlýna a dostavbou dalších přilehlých budov. Hotelový komplex, ve kterém jste všichni srdečně vítáni, vybízí k zastavení a odpočinku. Přijeďte si k nám zasportovat, dobře se najíst, pobavit se a to vše na dosah D1, přímo uprostřed České republiky. Navštivte areál poblíž obce Chotýšany nedaleko Benešova, který nabízí kongresové vybavení a jako jeden z mála i fotbalové hřiště standardních rozměrů.

Areál se nachází v zeleném údolí (odtud pochází i jeho název) v sousedství obce Chotýšany mezi Benešovem a Vlašimí. Je situován zcela mimo ostatní civilizaci, uprostřed nádherné přírody Posázaví s bohatou nabídkou sportovních aktivit, relaxace, toulek přírodou i historických památek.

Údolí v němž je areál vybudován, nabízí ubytování, sportovní vyžití, místa pro lelaxaci, prostory vhodné k teambuildingovým či jiným společensko-sportovním aktivitám, ale i pro konání svateb. Areál s menšími budovami a vlastním parkovištěm budí dojem domácí atmosféry.

Ubytování:

Green Valley nabízí ve svém areálu 2 ubytovací budovy s celkovou kapacitou 49 lůžek plus 15 přistýlek. Součástí každého pokoje je TV, minibar, telefon a vlastní koupelna se sprchou, WC a fénem. Samozřejmostí je pokoj přizpůsobený imobilním osobám, hlavně vybavením sociálního zařízení. Všechny hotelové pokoje a vnitřní prostory budov jsou nekuřácké.

Po dohodě je možný pobyt i s domácími mazlíčky, pokud to neodporuje momentální situaci, či obsazení areálu. Je třeba myslet na bezprostřední blízkost obory se zvěří.

Areál je koncipován v rozlehlém údolí s menšími budovami a budí dojem domácí atmosféry. Parkování je možné na vlastním parkovišti v horní části areálu.

Stravování:

Stylová, nekuřácká restaurace pro 50 osob s krbem a dalším posezením na venkovní terase u bazénu a pod pergolou. Další část objektu restaurace je salonek pro 20 osob používaný pro oddělená jednání, soukromé akce, prezentace. Venkovní pergola s kapacitou až 200 sedících hostů, obsluhou, točeným pivem, možností grilování je ideální pro velké společenské akce i soukromou party s přáteli.

Salonek pro práci i zábavu. Vybavení pro jednání, nebo jako prostor pro oddělenou společnost cca 20 osob (dle uspořádání stolů). Můžete zde plánovat budoucnost firmy, nebo si zahrát kulečník, oslavit narozeniny, či jinak relaxovat. Umístění nad restaurací zaručí dosah obsluhy, ale zároveň diskrétnost odděleného samostatného prostoru.

Venkovní malá pergola vhodná pro školení menší skupiny osob za hezkého počasí, nebo jako venkovní příjemné posezení s obsluhou z restaurace vzdálené jen několik kroků.

Wellness a sport:

Bazén a prostor okolo něj, v těsném sousedství restaurace, je ideálním prostorem k odpočinku i zábavě nejen v denních hodinách. Průzračná čistá voda, klid, travnatý prostor okolo, číšník nedaleko…

Obora s divokými prasaty o rozloze 16 hektarů je další částí areálu, která však není bežně přístupná.  Po dohodě můžeme obohatit Vaši akci o zvěřinové hody.

Součástí areálu je kvalitní, pečlivě udržované  fotbalové hřiště standardních rozměrů, tenisový kurt s nočním osvětlením, venkovní bazén, sauna s vířivkou, hřiště pro nohejbal a volejbal, travnaté plochy pro odpočinek i jiné aktivity.
V těsnén sousedství je nový lanový park, který vybudovala, vlastní a provozuje partnerská společnost.
V blízkém okolí je na 150 km značených cyklistických tras, golfová hřiště, jízdárna a krásná příroda pro pěší výlety.

Konference:

K dispozici je nově zrekonstruovaná vybavená školící místnost pro 40 osob a salónek pro 20 osob, případně stylový prostor apartma pro skupinky cca 10 osob. Všechny místnosti je možno přiměřeně zatemnit. Není neobvyklé, že se školení, jednání, pohovory konají za hezkého počasí ve volné přírodě, nebo jen pod přístřeškem malé, či velké pergoly. K jednání Vám připravíme občerstvení formou coffe breaku dle dohody.

Jednací salonek s kapacitou pro 20 osob (dle uspořádání stolů) útulný, světlý, diskrétní oddělený prostor v podkroví hlavní budovy, v patře nad restaurací. Možnost zatemnění a vybavení prezentační technikou. V předsálí šatna a prostor pro coffe break.
Mimo pracovních jednání je možno si zde zahrát billiar, nebo šipky, případně uspořádat oslavu pro oddělenou společnost.

Pro větší skupiny, cca do 40 účastníků nabízí areál nově zrekonstruovaný prostor školicí místnosti, která je umístěna v samostatné budově nedaleko vedle velké pergoly. Kromě flipchartu nabízíme dataprojektor, případně doplněný o DVD přehrávač, nebo video. Prostor má vlastní WC.

Velká pergola pro velké skupiny účastníků jednání, školení, přednášek, nebo zábavy. Sedíte přímo v přírodě a přece pod střechou. V případě nepřízně počasí uzavřeme celý prostor dokola svinovací stěnou. Pro prostor zapůjčíme projektor, projekční plochu, ozvučení, flipchart. V nutném případě mobilní sálavé ohřívače.

Malý stylový salonek je vlastně obývací součástí velkého apartma, který je ale možno přizpůsobit na schůzku, nebo malou oslavu v diskrétním duchu, pro přibližně 10 osob.
Prostor lze zatemnit žaluziemi, samozřejmostí je nabídka prezentační techniky, občerstvení a také dosah WiFi signálu k volnému připojení na internet.

Prezentační techniku poskytujeme na požádání, částečně jako součást pronájmu prostor. K dispozici je dataprojektor s plátnem, flipchart včetně papíru a fixů, audiotechnika. Ostatní požadavky na zvláštní zabezpečení vyřídíme na požádání. Pro akce nabízíme zajištění fotografa, případně pořízení videozáznamu najatým odborníkem.

Kapacita hotelu: 49 pevných lůžek +15 přistýlek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1750 Kč, 1/2 pokoj 2200 Kč, 1/3 pokoj 2950 Kč, apartmán (2+4) 4500 Kč.

www.green-valley.cz

 

Zasílání nových článků

Hotely pro firemní akce - další tipy

Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách
Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Skvělá základna pro děti a jejich rodiče po celý rok

Best Western Hotel Prachárna – Olomouc
Best Western Hotel Prachárna – Olomouc

Ojediněný zážitek z Hanácké metropole.

Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma
Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě.

Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

K romantickým pobytům i firemním akcím.