UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horáchSkvělá základna pro děti a jejich rodiče po celý rok

Více ze služeb Hotely pro firemní akce
  • 1
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • 8
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Další fotky z Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Srdečně Vás zveme k pobytu v rodinném horském hotelu Peklo, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.

Hotel Peklo přeje nejen kolektivní rekreaci, ale na hotelu velmi rádi uvítáme individuální klienty a rodiny s dětmi.

Jsme zvyklí na dětské zákazníky a snažíme se na maximum, aby se u nás cítili dobře. K dispozici jsou dětské židličky, příbory, mističky a flaštičky, po dohodě lze zajistit vaničky, přebalovací pult, postýlky. V restauraci máme dětské židličky, přebalovací pult, kuchyňku s mikrovlnkou a lednicí. Samozřejmě je celý hotel a restaurace nekuřácký. Na recepci Vám rádi půjčíme společenské hry a v zimě také boby či sáně.

Děti do 3 let mají u nás pobyt zcela zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
Děti do 6 let mají u nás slevu 40%.

Pro děti jsou volně přístupné všechny naše herny s hračkama, velké dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkami, hřiště u lesu, a dětské mini hřišťátko s pískovištěm a domečkem, které je přímo u terasy.

Ubytování:

Ubytovací a stravovací kapacita hotelu PEKLO je 80 osob. Fandíme tu jak individuální rekreaci tak školám v přírodě, jazykovým kurzům, školením, sportovním soustředěním či jiným společenským akcím.

Ubytování je zařazeno do dvou kategorií: A: sprcha, umyvadlo a WC na pokoji, B: společné hygienické zázemí, umyvadlo na pokoji.

Hotel i restaurace jsou nekuřácké, hotel vlastní rozsáhlé parkoviště.

Stravování:

K dispozici je stylová restaurace s vlastní dětskou hernou, zastřešenou terasou, stolním fotbálkem. Pro ubytované hosty jsou tu další tři vybavené dětské herny.
Součástí hotelu je restaurace s barem, v tradičním horském stylu, obložená dřevem. Zveme Vás na pekelně dobrá jídla a pití. Jsme schopni pro Vás připravit svatební hostiny, rauty na firemní párty, či uspořádat oslavu narozenin a výročí. Restaurace má kapacitu 50 osob, sál 90 osob.

Vítáme rodiny s malými dětmi, k dispozici jsou dětské židličky, bryndáčky, hrnečky i příbory. V jídelním lístku je celá sekce věnována mlsným dětským jazýčkům. Koupíte zde i kojeneckou stravu.

Wellness a sport:

V hotelu naleznete slaný bazén a saunu.

V těsném sousedství je sjezdovka cca 300 m a v bezprostřední  blízkosti je další sjezdovka o délce cca 650 m. Další možnosti lyžování jsou Bedřichov, Špičák, Severák. Běžkaři jistě dobře znají zdejší běžecké tratě, které navazují na tratě Jizerské magistrály.

Konference:

Pro naši firemní klientelu jsme schopni zajistit příslušné vybavení. K dispozici je na vyžádání datový projektor, mobilní plátno, zvuková aparatura, mixážní pult, mikrofony, počítač s pevným připojením na internet, televizor, DVD, videokamera, příslušná kabeláž.

Naše společnost má také velmi dobré zkušenosti s pořádáním firemních školení a teambuildingu; ve spojení s renomovanými agenturami Vám rádi zajistíme pro Váš kolektiv animační a sportovní program.

Kapacite hotelu: 80 lůžek

Ceník ubytování: kategorie A: 450 Kč, kategorie B: 325 Kč, snídaně 95 Kč, polopenze 190 Kč, plná penze 280 Kč. 

www.hotelpeklo.cz

Zasílání nových článků

Hotely pro firemní akce - další tipy

Best Western Hotel Prachárna – Olomouc
Best Western Hotel Prachárna – Olomouc

Ojediněný zážitek z Hanácké metropole.

Green Valley – Chotýšany okr. Benešov
Green Valley – Chotýšany okr. Benešov

Oáza klidu v lůně přírody

Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma
Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě.

Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

K romantickým pobytům i firemním akcím.