UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Parkhotel Hlubová nad VltavouIdeální místo pro Vás.

Více ze služeb Hotely pro firemní akce
  • 1
  • 3
  • 1a
  • 2
  • 5
  • 4
Další fotky z Parkhotel Hlubová nad Vltavou

Nově zrekonstruovaný hotel po celkové rekonstrukci slavnostně zahájil provoz v roce 2006, kdy jsme obnovili a navázali na dlouholetou tradici. Hotel je vsazen do jihočeské krajiny mezi rybníky a obklopen parkem, jak název vypovídá. Nachází se nedaleko centra města Hluboká nad Vltavou (cca 5 min.) a windsdorského zámku novogotického stylu Hluboká (cca 10 min.).

Parkhotel nabízí: moderní ubytování (62 pokojů, 150 lůžek), restauraci Park s letní terasou, lobby bar, stylovou restauraci Lovecká chata (česká tradiční kuchyně, rybí a zvěřinové speciality), relaxační centrum (sauna, pára, whirlpool, fitness, masáže, kosmetika, pedikúra), konferenční prostory (sál, salonky), velkokapacitní parkoviště, dětské hřiště, petanque hřiště…

Parkhotel je ideálním místem pro: individuální pobyty, tématické pobyty ( široká nabídka pobytových balíčků), skupiny (poznávací pobyty CK, obědy, večeře), firemní akce, školení, konference, prezentace (zázemí a komplexnost služeb), teambuildingové akce (destinace Hluboká nabízí široké spektrum sportovních aktivit), svatby, rodinné oslavy (akce na míru, služby agentury), sportovní týmy.

Ubytování:

Moderní ubytování v 62 pokojích v klidném prostředí, 4 nadzemní podlaží ubytovací části, k dispozici jsou 2 lůžkové (DBL), 3 lůžkové (SUITE), 4 lůžkové (SUITE) pokoje, apartmán (APT) a disables, bezbariérový přístup, velkokapacitní hotelové parkoviště střežené kamerou.

Vybavení pokojů: TV sat, rádio, telefon, internet, trezor, minibar, centrální ovládání světel. Vybavení koupelen: Apartmán, DBL: společná koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, hotelová kosmetika včetně froté prádla. Suite: oddělené WC, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, hotelová kosmetika včetně froté prádla

Služby recepce: rezervace služeb relaxačního centra, rezervace restaurace Park, Lovecké chaty nebo l.obby baru, pokojový servis, snídaňové balíčky, praní a žehlení prádla, buzení hostů, služba portýra, zavazadlový prostor, půjčovna a úschovna jízdních kol, rezervace petanque hřiště, sekretářské služby – telefon, fax, internet, kopírování, bezdrátový internet Wi-Fi, informace o dopravních spojích, informace o telefonních číslech, informace o PSČ, zajištění průvodce, tlumočníka, rezervace taxi služby, zajištění prohlídek zámků, pivovarů a dalších kulturních, sportovních atraktivit.

Stravování:

Lovecká chata: stylová restaurace, kapacita pro 65-80 hostů, interiér ve dřevě s tématem myslivosti, dominantou je otevřený krb, salonek v horním patře s vlastním zázemím pro 40 hostů, nabídka českých tradičních jídel, rybích a zvěřinových specialit ( nabízíme pokrmy z jídelního lístku, bufety, rauty, skupinová menu), vinotéka, vhodné pro individuální i firemní klientelu (svatba, narozeniny, promoce, křtiny, semináře, školení, prezentace, teambuilding).

Restaurace Park: příjemné posezení s romantickým výhledem do parku na Munický rybník, snídaně formou bufetu, tradiční česká kuchyně, cateringové služby, grilování v parku, letní terasa pro 40 hostů, kapacita restaurace pro 110 hostů s možností rozšíření prostor o salonek A (55míst) a salonek B (55míst), vhodné pro skupiny, svatby, rodinné oslavy a firemní akce, rodiny s dětmi, dětské hřiště v parku.

Lobby bar: bezplatné připojení k Wi-Fi, plazma televize, kapacita míst pro 30 hostů, vhodné ke sledování sportovních přenosů, prezentací firem, formálnímu i neformálnímu posezení, welcome drink, coffee break.

Wellness a sport:

Prostory relaxačního centra: fitness (kardiozóna, silová část), sauna a pára, whirlpool, relaxační místnost pro dokonalý odpočinek se servisem nápojů a lehkým občerstvením, masérna a kosmetika, bar s nealkoholickými a energetickými nápoji, dětský koutek pro vaše ratolesti.

Masáže relaxační, regenerační a sportovní: čokoládová, medová, jogurtová, částečná, celková, foot relax, lymfatická.

Konference:

Realizace konferencí, kongresů, seminářů, školení, výjezdních a výročních zasedání, jednání, prezentací, firemních setkání, tématických panelů, rautů, zahradních oslav v hotelovém parku, velkokapacitní parkoviště střežené kamerovým systémem, pestrá nabídka doprovodných volnočasových služeb (viz. menu destinace Hluboká), profesionální přístup a kvalitní technické zázemí, zajištění nadstandardního audio vybavení, květinové dekorace a jiných služeb.

Technické vybavení: pódium (3x4x0,25m), projekční plátno (4x4m/1,4×1,4m), dataprojektor ACER – ANSILumen 4000, dataprojektor BENQ – ANSILumen 2500, profesionální ozvučení včetně mikrofonů (bezdrát.), řečnický pult, mixážní pult, velkoplošná plazma, VHS a DVD přehrávač, CD přehrávač, Flipchart, Wi-Fi.

Kapacita hotelu: 150 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1600 Kč, 1/2 pokoj od 2200 Kč, Suite od 2600 Kč, apartmán od 2950 Kč.

www.parkhotel-hluboka.cz

Zasílání nových článků

Hotely pro firemní akce - další tipy

Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách
Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Skvělá základna pro děti a jejich rodiče po celý rok

Best Western Hotel Prachárna – Olomouc
Best Western Hotel Prachárna – Olomouc

Ojediněný zážitek z Hanácké metropole.

Green Valley – Chotýšany okr. Benešov
Green Valley – Chotýšany okr. Benešov

Oáza klidu v lůně přírody

Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma
Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě.