UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Lázeňské hotelyLuxusní lázeňské hotely.

Zpět na katalog hotelů

Luxusní lázeňské hotely s bohatou nabídkou lázeňských procedur a doplňkových služeb.

Spa & Wellness Hotel St. Moritz – Mariánské lázně

Nadstandardní služby, které Vám nabízí St. Moritz, luxusně zařízený spa a wellness hotel, nacházející se v klidné části Mariánských Lázní obklopen krásnou a svěží přírodou. Svým individuálním přístupem, osobním způsobem komunikace a osobitým stylem posunuje hranice v poskytování služeb a zaručuje Vaši maximální spokojenost. Vítány jsou rodiny i s malými dětmi.

49
Lázeňský hotel Royal – Mariánské lázně

Lázeňský hotel Royal Mariánské Lázně je moderní lázeňský hotel s nabídkou komplexních služeb pod jednou střechou. Hotel se nachází na okraji lesoparku, jen 300 m od centra a nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů v Mariánských Lázních.

1
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Při svém pobytu v jednom z nejstarších evropských hotelů se ocitnete v místech, kudy kráčejí dějiny. Bude nám ctí Vás v Grandhotelu Pupp přivítat. Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání a poskytnout Vám prvotřídní služby s tou nejlepší péčí. Vaše jméno bude spolu s dalšími významnými osobnostmi, které náš hotel každoročně navštíví, navždy zapsáno do seznamu hostů slavného hotelu

1
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Lázeňský a hotelový resort Savoy Westend Hotel se nachází v elitní historické části Karlových Varů. Spojuje unikátní historii, která se datuje od roku 1897, s dnešními mezinárodními hotelovými standardy na pětihvězdičkové úrovni. Unikátní původní architektura a přirozená krása okolních lesů se zde snoubí v harmonii s tradiční i moderní balneologií.

1
Resort Svatá Kateřina – Počátky

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil! Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky! Zastavte se! Jste ve Svaté Kateřině, krajině štíhlé linie. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.

13

Zasílání nových článků