UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Spa & Wellness Hotel St. Moritz – Mariánské lázněNechte se hýčkat

Více ze služeb Lázeňské hotely
  • 49
  • 4
  • 2
  • 10
  • 21
  • 22
Další fotky z Spa & Wellness Hotel St. Moritz – Mariánské lázně

Nadstandardní služby, které Vám nabízí St. Moritz, luxusně zařízený spa a wellness hotel, nacházející se v klidné části Mariánských Lázní obklopen krásnou a svěží přírodou. Svým individuálním přístupem, osobním způsobem komunikace a osobitým stylem posunuje hranice v poskytování služeb a zaručuje Vaši maximální spokojenost. Vítány jsou rodiny i s malými dětmi.

Krásného počasí můžete využít nejen k procházkám, ale i ke hře tenisu na blízkých kurtech či golfu na hřišti, kde jej hrával sám britský král. O Vaše pohodlí budou pečovat přátelští hostitelé, kteří Vám rádi nabídnou komfortní ubytování v 17 pokojích a jednom apartmánu.

Ubytování:

Hotel nabízí k ubytování ve 3 patřech 1 apartmán, 1 jednolůžkový pokoj standard, 8 dvoulůžkových pokojů standard a 8 dvoulůžkových pokojů lux.

Služby recepce: v provozu 24 hodin denně , check in 14:00, check out 12:00, vyzvednutí hosta na letišti Praha Ruzyně a Karlovy Vary, na nádraží, připojení na internet na každém pokoji,  úschovna zavazadel, bezpečnostní kamerový systém, parkování aut u hotelu, výtah, směnárna, hotelový trezor, faxové a kopírovací služby, zapůjčení PC, prodej drobného zboží: mapy, nápoje, toaletní potřeby apod., zajištění praní prádla, možnost zapůjčení dětské postýlky zajištění výletů do okolí a po Čechách, zvířata povolena, room service.

Stravování:

Restaurace Boheme: Elegance kožených křesel, stříbra a skleněných pohárů v kombinaci se znamenitou domácí českou i mezinárodní kuchyní pečlivě připravenou z čerstvých a kvalitních surovin, pro vás bude potěšením, na které si rádi zvyknete.

Vychutnat si můžete skvělá regionální vína od moravských vinařů, neodolatelné domácí dorty, koláče a deserty, jablečný bio mošt i naše výborné paštiky – specialita hotelu.

Wellness a sport:

Vzdušný prosklený komplex plný světla a vůně s krásným výhledem do okolní přírody, vybavený nejmodernější rehabilitační technikou – nabízí řadu lázeňských i wellness procedur. Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky – koupele, klasické i netradiční masáže, elektroterapie, laser terapie, vodní gymnastika a řada dalších.

K dispozici je pro Vás i lékař, který po podrobné vstupní kontrole pro Vás sestaví optimální léčbu včetně dietního programu.

V budově se nachází bazén s protiproudem, masážním vodopádem, nádherným výhledem a sauna.

Kapacita hotelu: 35 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1500 Kč, 1/2 pokoj standard od 1125 Kč, 1/2 pokoj lux od 1375 Kč, apartmán od 1625 Kč.

www.saint-moritz.cz

Zasílání nových článků

Lázeňské hotely - další tipy

Lázeňský hotel Royal – Mariánské lázně
Lázeňský hotel Royal – Mariánské lázně

Královská péče všem hostům

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Nevšední a nezapomenutelný zážitek.

Resort Svatá Kateřina – Počátky
Resort Svatá Kateřina – Počátky

Krajina štíhlé line