UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Bugsy´s Bar – PrahaBar celebrit

Více ze služeb Restaurace
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Bugsy´s Bar je místem, kam lidé chodí rádi, kde potkávají ty, které mají rádi a my je př tom rozmazlujeme. Naši hosté jsou nároční a pokud my od nich dostáváme důvěru, je to ten důvod, pro který to děláme. Jsme otevřené místo, kde nikdo nedostává lepší servis, než ten druhý.

V 90. letech jsme nastartovali zájem o cocktail a zasloužili jsme se o popularitu např. Mojita, ale i dalších drinků, jako např. High Society.

Plánujete si privátní, či firemní párty? Nevíte, jak zajistit vašim hostům perfektně servírované nápoje? Jsme schopni zajistit kompletní barový catering na špičkové úrovni a nasazujeme pro tyto příležitosti naše nejlepší barmany, kteří budou podávat nápoje v přesně takové kvalitě, na jakou jste zvyklí z našeho baru.

V případě zájmu o zpestření akce máme v týmu i skvělé flairbartendery, kteří jsou schopni připravit vystoupení, či barmanskou show speciálně pro Vás. Jediné, co můžete učinit, je vybrat si nápoje, které vám lahodí. O to ostatní se postaráme my!

Naše filozofie byla postavena na sloganu: Pijte méně, ale lépe! Chtěli jsme se stát místem zaručeného servisu a kvalitních drinků. Myslím, že po třinácti letech provozu mohu konstatovat, že se nám to předsevzetí povedlo naplnit.

www.bugsysbar.cz

Zasílání nových článků

Restaurace - další tipy

Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota
Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Pohádková romantika jižních Čech.

Restaurace Noem Arch – Brno
Restaurace Noem Arch – Brno

Luxusní restaurace v Brně

U Hroznu – Čejč
U Hroznu – Čejč

Vinný sklípek U Hroznu v Čejči