UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u AšeVěříme ve vliv prostředí na člověka, na jeho smysly i na jeho zdraví.

Více ze služeb Zámecké hotely
  • 1
  • 10
  • 15a
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • 3a
  • 4
Další fotky z Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše

Lovecký zámeček Větrov hostí romantický soukromý hotel s věhlasnou restauraci. Větrov prošel pečlivou rekonstrukcí, jež dosáhla znovuoživení již téměř zdevastovaného „zámečku“ Přeměnila jeho trosky ve čtyřhvězdičkový hotel s 20 ti apartmány a skvělou restaurací s českou i mezinárodní kuchyní. 

Okolo hotelu se rozprostírá nádherný park, který přímo vybízí k procházkám, odpočinku a k posezení v romantických zákoutích.

V Aši naleznete také lyžařský areál s vlekem a možností běžeckých lyžařských tras. Malebný Ašský výběžek skýtá netušené možnosti pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Území je přímo protkáno sítí perfektně značených turistických a cykloturistických tras, které Vám odhalí malebná panoramata, přírodní zajímavosti a historické památky.

Ubytování:

Hotel disponuje 29 lůžky včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven prostornou a moderně zařízenou koupelnou, televizorem se satelitním příjmem, trezorem, minibarem, telefon s přímým voláním  a ostatním zařízením plně odpovídajícím čtyřhvězdičkovému hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází Depandance s kapacitou 9 pokojů – 20 lůžek.

Pro kuřáky jsou vyhrazeny dva pokoje, ostatní pokoje jsou přísně nekuřácké. Bezdrátové připojení wi-fi najdete v prostorách haly a hotelové restaurace.

Stravování:

Naše hotelová restaurace s kapacitou 50 míst, nabízí příjemné posezení se širokým sortimentem české i mezinárodní kuchyně, pod vedením skvělého šéfkuchaře.

Wellness a sport:

Součástí hotelu je také privátní sauna, bazén a balneo program se specialistou masérem, samozřejmostí je také půjčovna kol a rybářské výbavy. Zarybařit si můžete v jednom z našich čtyř rybníků, ve kterých se prohánějí kapři, pstruzi, amuři a štiky.. Váš úlovek si můžete nechat upravit  v naší kuchyni, kde vám ho naši kuchaři mistrně připraví tradičním přírodním způsobem.

Kapacita hotelu: 29 lůžek + 20 lůžek v Depandance

Ceník ubytování: 1/2 pokoj bez terasy od 2300 Kč, pokoj s terasou od 2500 Kč, pokoj LUXUS od 3500 Kč.

www.hotelvetrov.eu

Zasílání nových článků

Zámecké hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.

Chateau St. Havel – Praha
Chateau St. Havel – Praha

Romantická oáza klidu a relaxace v neklidné Praze