UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotely pro dovolené s dětmiHotely pro dovolené s dětmi.

Zpět na katalog hotelů

Hotely pro dovolené s dětmi. Speciální přístup k Vašim dětem a vybavení dělá tyto hotely nejvhodnější pro rodinnou dovolenou.

Hotel Lesana – Špindlerův mlýn

Hotel Lesana ve Špindlerově Mlýně je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Horský hotel ve Špindlerově Mlýně nabízí ubytování ve 37 dvou- až šestilůžkových pokojích (s možností přistýlky). Součástí každého nově vybaveného a zmodernizovaného pokoje je vlastní sprcha/WC, televize se satelitním příjmem, telefon, trezor a mini bar.

1
Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Srdečně Vás zveme k pobytu v rodinném horském hotelu Peklo, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.

1
Design Hotel Romantick – Třeboň

Nově otevřený Design hotel Romantick v klidové zóně centra Třeboně nabízí příjemné a komfortní ubytování.
Ať už u nás strávíte romantický víkend ve dvou, relaxační víkend s masážemi a procedurami v Bertiných lázních, uspořádáte firemní akci nebo si jen přijedete odpočinout od ruchu velkoměsta s celou rodinou nebo jen ve dvou, vždy vás uvítá rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

1
Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

104
Frankův Dvůr – Jindřichův Hradec

Hotelový komplex Frankův Dvůr se nachází v malebně zadumané jihočeské krajině, zhruba 2 kilometry od centra Jindřichova Hradce, v lokalitě bohaté na kulturní památky a přírodní krásy. Hotel byl vybudován s cílem uspokojení náročnější domácí i zahraniční klientely, která hledá příjemnou atmosféru venkovské usedlosti, aniž by musela slevit z nároků na obvyklý komfort.

1
Sporthotel Zátoň – Větřní u Českého Krumlova

Sporthotel Zátoň byl založen roku 1997 jako rodinný penzion. Od té doby prošel velkým rozvojem a rozšířením služeb až do podoby současného moderního wellness hotelu. Během krátkodobých i dlouhodobých pobytů jsou vám k dispozici bazény, sportoviště i šikovné ruce našich masérů. Užijte si dovolenou s rodinou, přáteli, nebo se jen tak přijeďte schovat před každodenním shonem města.

1
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum , výbornou kuchyni, přímý přístup do nově otevřeného aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.

1
Chateau Mcely – Mcely

Chateau Mcely je oblíbeným místem pro relaxační, romantické, očistné a pěstící pobyty uprostřed přírody, nezapomenutelné rodinné oslavy, svatby, konference a jiné zážitkové firemní akce, obědy, večeře, letní pikniky či čajové dýchánky dle staré aristokratické tradice.

a

Zasílání nových článků